| Nazwa marki: | Xilan |
| MOQ: | 8000 kg |
| Ceny: | FOB, usd2-3/kg |
| Czas dostawy: | 2-3 tygodnie |
| Warunki płatności: | L/C, T/T |
Włókno znylon-6 wytwarzane jest w dwóch rodzajach produktów: zwykłym typu do zastosowań włókienniczych i wysokiej wytrzymałości typu do zastosowań przemysłowych.Większość nylonu 6 wytwarzana jest w postaci przędzy z włókien włókienniczych i przędzy z włókien odcinkowych do produkcji dywanów, sznurki opon, odzież, pończochy,Polerowanie, pasy bezpieczeństwa, spadochrony, liny i sznury przemysłowe.
| Zaprzeczam. | 1.2D~80D |
|---|---|
| Długość cięcia | 38 mm~120 mm |
| Kolor | Biały/czarny |
| Surowce | 100% nylonu ((szczątki PA6, PA66), wysokiej twardości |
| Kształt | Trilobal / okrągły / pusty / płaski |
| Światło | Jasny/tępy/półtępy |
| MOQ | 8 ton |
| Umiejętność mówienia | 2000 ton |
| Opakowanie | Worek do tkactwa, 200 kg na bale. |
| Dostawa | 2-3 tygodnie na zamówienie |
Odzież: bluzki, koszule, sukienki, pierwsze ubrania, pończochy, bielizna, bielizna, płaszcze deszczowe, ubrania narciarskie, windbreakery, kostiumy kąpielowe i bielizna rowerowa
Przędza: Przędza wełniana
Tekstylia: Tkanina z włókien pluszowych, bawełna spryskowana, podkładki do czyszczenia gąbkami, tkanina nienasycana
Meble domowe: nakrycia łóżkowe, dywany, dywany, tapicerki
Nasza fabryka jest nową jednostką firmy połączoną z badaniami przemysłowymi, informacjami ekonomicznymi i analizą akwizycji.Dwie godziny do portu NingboW ten sposób utrzymujemy wysoką jakość i konkurencyjną ofertę dla cennych klientów na całym świecie.
ISO9001, INTERTEK